Чи можливо отримати онлайн-кредит за недостовірними персональними даними

Чи можливо отримати онлайн-кредит за недостовірними персональними даними

10.05.2017 0 By Сара

Простота оформлення швидкого кредиту через Інтернет, мабуть, скоро увійде у приказки. З кожним днем послугами макрофінансових організацій, що спеціалізуються на виданні позик, користується все більше українців. Однак серед потенційних клієнтів є й ті, що заради грошей у борг ладні піти на не дуже чесні вчинки – вказати у заявці некоректну інформацію. Виникає питання: як саме проводиться перевірка даних користувачів, і чи підвищує неправдивість при поданні запиту шанси на отримання позики?

Особливий підхід

Звичайні банки витрачають на обробку заяв чимало часу. Для цього вони не тільки роблять запит у Бюро кредитних історій, але й вивчають достовірність поданих документів:

  • довідки з місця проживання;
  • папери, що свідчать про розмір офіційного доходу;
  • інформацію про поручителів та цінне майно.

Кожен факт, наданий для вивчення, береться до уваги під час прийняття рішення. У результаті чимало українців отримують відмову: банки не готові йти на ризик.

МФО діють за іншим принципом. Кожна відома компанія працює за рахунок унікальної автоматичної системи обробки інформації. Вона керується різними критеріями відбору, приймаючи рішення не лише на основі кредитної історії. До уваги береться основна соціальна інформація, потреби потенційного клієнта, його можливості.

Автоматична система виносить рішення швидко, але це не означає, що якісь аспекти залишаються поза її уваги. Якщо в заяві є некоректна або неактуальна інформація, користувач отримає відмову. Взагалі спеціалісти стверджують, що саме помилки при заповненні анкети найчастіше стають причиною негативного рішення.

До речі, відмову у отриманні кредиту через Інтернет отримують і ті, хто при заповненні заяви вказує неактивну банківську картку або рахунок, який відкритий на ім’я іншої людини. Щоб уникнути втрати часу, необхідно ретельно перевірити реквізити.

Чи потрібно хитрувати

Варто розібратися, заради чого взагалі користувачі вносять у анкету неправдиві дані. Так, деякі українці вважають, що чинні боргові зобов’язання зменшують їхні шанси на отримання мікропозики. Тому у графі, де потрібно вказати відповідну інформацію, потенційні клієнти пишуть, що чинних кредитів у них немає. Але автоматична система швидко розпізнає обман та видає відмову.

Слід звернути увагу на те, що МФО часто видає фінансову допомогу тим, хто на даний момент ще не розрахувався із попередніми боргами. Головне, щоб клієнт мав стабільний прибуток, хай і не офіційний. Тому не потрібно приховувати інформацію про чинні кредити. Тим більше що макрофінансові організації не відмовляють навіть тим українцям, які не можуть похвалитися ідеальною кредитною історією.

Доволі часто користувачі вказують неправдиву інформацію про свої доходи. А все заради отримання позики більшого розміру. Але, по-перше, це недоречно: адже борг прийдеться повертати, а зробити це з обмеженим бюджетом буде доволі складно. По-друге, автоматична система швидко розпізнає невідповідності: чи може людина із стабільним заробітком у 20 000 гривень потребувати миттєвої позики у якусь тисячу?

Краще розраховувати не на обман, а на лояльність відомих ресурсів. Більшість популярних МФО видають онлайн-кредити практично всім категоріям громадян. На позику можуть розраховувати не лише забезпечені українці у скрутному становищі, але й:

  • студенти;
  • матері у декреті;
  • пенсіонери;
  • безробітні;
  • клієнти з неофіційним працевлаштуванням;
  • заробітчани;
  • фрілансери.

Головне, щоб потенційний клієнт був старшим за 18 та молодшим за 90 років. Усе інше не так важливо. Варто спробувати подати заяву з правдивою інформацією, і МФО обов’язково видасть онлайн-кредит. А потім можна стати постійним клієнтом, що отримує значні знижки і більш суттєві суми. Постає питання: чи варто взагалі вказувати некоректні дані, якщо спеціалізовані сервіси й так оформлюють договори у більшості випадків?