Швидкий онлайн-кредит: не відкладай мрію на потім

Швидкий онлайн-кредит: не відкладай мрію на потім

27.08.2017 0 By Сара

Як часто ми мріємо про щось таке, на що вічно не вистачає коштів. Придбання модних речей, така жадана подорож або приємний подарунок для близької людини – усе це ми відкладаємо на потім. Але чи варто це робити? Можливо, краще знайти спосіб здійснити бажання? Адже на зміну одним мріям приходять інші, а в темпі сучасного життя ми часто забуваємо, що потрібно насолоджуватися кожним днем, дарувати собі та близькім прості радощі.

Виникає просте питання: де взяти кошти на здійснення своєї мрії? Все доволі просто: потрібно звернутися за позикою в надійну макрофінансову організацію. Тоді можна вже зараз радіти життю, а не чекати до наступної заробітної плати.

Переваги онлайн-кредитів

Чому заради здійснення бажань варто відправити заяву саме до МФО? Все просто. Мрія вже зачекалася, а оформлення мікропозики не забере багато часу. Та й подати запит легко. Потрібно лише мати доступ до Інтернету. Заповнити спеціальну анкету можна у будь-якому місці у вільну хвилинку. І вже за чверть години потрібні кошти будуть на картці.

Що приємно вражає, задля отримання грошей в борг у МФО не потрібно збирати купу різноманітних документів. Та що там говорити, не знадобиться навіть довідка про доходи. Все, що має бути під рукою, – це:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • чинна банківська картка.

Слід зауважити, що оформлення відбувається в онлайн-режимі. Тому обов’язковою є наявність мобільного телефону та активної електронної скриньки.

Пошук вигідних пропозицій

Якщо вже рішення здійснити маленьку мрію прийняте остаточно, варто потурбуватися про оформлення позики на вигідних умовах. Так, перший онлайн-кредит у більшості відомих компаній видається зі знижкою. При чому доволі часто оплата за користування кредитними коштами носить символічний характер.

Повторне звернення теж має свої переваги. Наприклад, удруге не потрібно заповнювати анкету. Досить кілька натискань клавіш миші, і заявка в обробці. Окрім того, постійні клієнти стають учасниками вигідних програм лояльності. За їх умовами можлива більша позика зі значними знижками.

Ще один спосіб зекономити на мікропозиці – підписатися на розсилку новин. Відомі ресурси часто проводять різноманітні акції, відправляючи клієнтам повідомлення з промокодами. Увівши їх у спеціальне поле, можна оформити договір зі значною знижкою.

Варто звернути увагу на те, що популярність відомих серед користувачів МФО стала причиною появи шахраїв. Щоб здійснення бажання не перетворилося на розчарування та проблеми, краще уникати співробітництва з сумнівними або маловідомими компаніями. Особливо насторожити увагу мають аж занадто заманливі умови кредитування.

Хто може отримати мікропозику

Чимало українців забувають про свої мрії через те, що вважають отримання кредиту неможливим. Так, у більшості банків занадто суворі критерії відбору громадян, які можуть отримати гроші в борг. Однак МФО – зовсім інша справа. Такі компанії лояльно ставляться до кожного клієнта, не зважаючи на розмір його прибутків та кредитну історію. Авторитетні макрофінансові організації постійно оформлюють позики для:

  • безробітних та клієнтів з неофіційним працевлаштуванням;
  • студентів та пенсіонерів;
  • жінок у декретній відпустці;
  • людей з поганою кредитною історією.

Будь-хто може заповнити заявку на сайті відомої МФО і вже за 8-15 хвилин отримати кошти на здійснення маленької мрії. І зробити це можна у будь-який час. Адже спеціалізовані сервіси працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень. І це дуже зручно тоді, коли заповітне бажання вже не може чекати.