Мікропозика для пенсіонерів: швидко, надійно, зручно

Мікропозика для пенсіонерів: швидко, надійно, зручно

18.11.2017 0 By Сара

Роками віддаючи сили і час на улюблену справу, люди сподіваються на спокійну старість із гідним фінансовим забезпеченням. Однак чи багато пенсіонерів у нашій країні живуть у достатку? На жаль, ні. Їм часто потрібні додаткові кошти, та не хочеться бути тягарем для власних дітей. Залишається єдиний вихід – час від часу оформлювати кредити. Але у звичайних банках пенсіонерам позики надають доволі рідко. Частіше люди похилого віку отримують на свої запити відмову. Тоді де пенсіонеру отримати фінансову допомогу?

Онлайн-кредит – простий вихід у складній ситуації

Сьогоднішні пенсіонери живуть у ритмі сучасного життя. Вони отримують виплати на банківські картки, користуються комп’ютером та Інтернетом. Тому для людей похилого віку позика, оформлена в онлайн-режимі, – найзручніший варіант. Не потрібно кудись їхати та годинами стояти у черзі, збирати різноманітні папери, долаючи бюрократичні перепони. Все, що необхідно, – зайти на сайт авторитетної МФО та відправити заяву на отримання грошей в борг.

Що потрібно людині на пенсії, щоб отримати мікропозику

Лояльність мікрофінансових організацій – одна з найважливіших переваг таких компаній. Автоматична система оцінювання потенційних клієнтів не відкидає українців з низькими пенсіями або чинними кредитними зобов’язаннями. Причому авторитетні ресурси готові надавати фінансову допомогу навіть пенсіонерам, вік яких перевищує 70 років. Для відомих компаній межа – 90 років. І мікропозики надаються:

  • без поручителів та застави;
  • впродовж 8-15 хвилин;
  • без необхідності виїздити з дому.

Щоб отримати онлайн-кредит, з документів потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код. Також знадобляться мобільний телефон, e-mail та активна банківська карта, відкрита на ім’я заявника.

Цільове призначення

Тисячі людей похилого віку звикли до життя від пенсії до пенсії. Вони економлять геть на всьому, забуваючи, що потрібно користуватися можливостями тут і зараз. Навіщо відкладати на потім те, що можна зробити сьогодні за допомогою онлайн-кредиту? Адже і на пенсії можна мріяти і здійснювати бажання:

  • вирушити на відпочинок;
  • відвідати санаторій;
  • придбати зручну побутову техніку.

Мікропозики дарують можливість радіти життю, не обтяжуючи фінансовими проблемами своїх рідних та близьких.

Як повертати онлайн-кредит

Повернути борг МФО ще простіше, ніж оформити договір. Для цього можна використовувати профіль на сайті компанії, спеціалізовані термінали, каси у банках. Реквізити для сплати легко знайти на самому ресурсі або у копії договору, що висилається заявнику на електронну поштову скриньку.

Якщо не вдається вчасно повернути кошти, необхідно зв’язатися з консультантами компанії, щоб подовжити термін дії договору. Зробити це можна й самостійно, зайшовши до свого профілю на сайті МФО.

На що звернути особливу увагу

Усі без винятку заявки на отримання кредитних коштів у великих мікрофінансових організаціях обробляються автоматичними системами. Вони одразу виносять негативне рішення, якщо у анкеті заявника є помилки, некоректні або неактуальні дані. Тому варто ретельно перевіряти кожен рядок анкети, щоб уникнути відмови через дрібницю.

Слід звернути увагу й на банківську картку. Неприпустимо, щоб вона була оформлена на іншу людину, мала блокування або була простроченою. Ще варто поцікавитися у консультантів свого банку, чи можливо отримати на картку грошовий переказ.

І наприкінці необхідно уважно вивчити договір, перед тим як погоджуватися з його умовами. Авторитетні компанії не допускають прихованих комісій або платежів. Але щоб у майбутньому не виникло непорозуміння, варто ретельно прочитати свій примірник угоди. Якщо всі пункти договору влаштовують, слід погодитися з його умовами та чекати миттєвого грошового переказу на картку.