Безпечний кредит в Інтернеті: як захиститися від обману

Безпечний кредит в Інтернеті: як захиститися від обману

06.05.2018 1 By Сара

Швидкі гроші на картку стали справжнім спасінням у кризових ситуаціях для сотень тисяч українців. Адже для отримання позики через Інтернет не потрібно кудись їхати і годинами (якщо не днями) чекати рішення за заявкою на кредит. Але у пошуках вигідних пропозицій слід бути уважним: за кожним привабливим шматочком сиру може ховатися величезна пастка. Отже як убезпечити себе від кредиторів, які мають не дуже чесні наміри?

Адекватна ціна

Усім відомо, що мікропозики обходяться користувачам дорожче, ніж споживчий кредит у звичайному банку. Але ж умови, що пропонують спеціалізовані компанії, теж мають свою ціну. Українці, які вже не раз зверталися до відомих МФО, відзначають, що такі боргові зобов’язання мають певні переваги:

  • Комфортність. Заради оформлення позики не потрібно виходити з дому. Необхідно лише мати доступ до Інтернету.
  • Швидкість. Подання заявки, оформлення договору та переказ коштів рідко займають більше ніж 8-15 хвилин.
  • Лояльність. На онлайн-кредит може претендувати будь-хто. МФО виносять приблизно 70-75% позитивних рішень. Причому відповіді не залежать від рівня прибутків, кредитної історії або соціального положення.

Мікрофінансові організації ризикують, укладаючи договір, що базується суто на довірі. Адже для оформлення позики через Інтернет не потрібна довідка про доходи, інформація про наявність цінного майна або поручителів. Ризик теж має свою ціну, яка закладена у відсоткову ставку. Отже, якщо десь з’являється пропозиція про практично безкоштовний онлайн-кредит, слід бути насторожі.

Якщо вже є бажання зекономити, краще шукати інформацію про акції, які періодично проводять відомі МФО. До речі, для залучення нових клієнтів більшість авторитетних компаній йдуть на витрати: пропонують перший кредит за мізерну плату. Тож у кожного новачка є шанс чимало заощадити.

Репутація – найбільший скарб

Сучасні технології та безмежна кількість різноманітних форумів та соціальних мереж не залишають шахраям жодних шансів. Варто лише докласти зусиль, і ви легко знайдете Інтернеті інформацію про вибраний ресурс та відгуки про нього. Якщо зібрати до купи розрізнені дані, можна отримати уявлення про те, що представляє з себе відповідна МФО.

Спеціалісти радять звернути увагу й на різноманітні рейтинги, новини та огляди на порталах з фінансовім нахилом. Якщо компанія увесь час на слуху, вона не дозволить собі ані краплі бруду на своїй репутації. Тому досвідчені користувачі не вагаються: звертаються за позиками лише до відомих мікрофінансових організацій.

На зв’язку з клієнтами

Велике значення має наявність на сайті МФО різноманітних засобів зв’язку з командою підтримки. В ідеалі на головній сторінці сервісу мають бути вказані:

  • електронна адреса;
  • номера телефонів різних операторів;
  • онлайн-чат.

Якщо виникають питання, непорозуміння або цікаві пропозиції, у користувача має бути спосіб та можливість оперативно зв’язатися з консультантами. Наявність професіональної служби підтримки говорить сама за себе: компанії, що збираються ошукувати клієнтів навряд чи будуть втрачатися на зарплатню консультантів.

Унікальне оформлення сайту

Сучасна людина знає, що унікальний дизайн сайту компанії свідчить про те, що вона має намір працювати довго та прибутково. Виходить, що оформлення, яке легко запам’ятовується та радує око – риса, характерна для авторитетної МФО. Якщо ж сторінки порталу не вирізняються поміж сотень інших, варто бути насторожі. Краще одразу піти з такого сайту. Бо досвідчені користувачі впевненні: найвигідніші умови чекають клієнтів найвідоміших ресурсів.