Гроші в кредит в Україні

Гроші в кредит в Україні

24.09.2018 Off By Сара

За статистикою кожен третій житель України хоча б раз звертався до банку за можливістю оформити кредит, займав гроші у родичів і друзів або звертався за позикою в мікрофінансову організацію. Часто позичальник вважає за краще не змінювати свого кредитора, але не завжди цей принцип йде йому на користь. Адже в такому разі позичальник ризикує оформити гроші в кредит на невигідних умовах, ігноруючи інші, більш вигідні пропозиції. Який спосіб кредитування найбільш вигідний і чому, ми розповімо в цій статті.

3 популярних способу отримати позику

Коли мова йде про позику в українців немає однозначної відповіді, який варіант краще. Більшість сходиться на думці, що краще взагалі не позичати, але що робити, коли кошти потрібні терміново? Незважаючи на ряд реформ і «кусючі» відсотки, одним з популярних способів вирішити фінансові проблеми залишається банківський кредит. Але вже сьогодні можливість взяти кредит в мікрофінансовій компанії є значно зручнішою.

Кредит на сайті компанії Швидкогроші – це  найкращий варіант просто і швидко вирішити фінансові проблеми. Знайти гроші на покупку або лікування, ремонт авто або поїздку за кордон легко з пропозиціями від компанії «ШвидкоГроші». Щоб взяти невелику позику на короткий термін, вам навіть не доведеться залишати будинок або офіс – оформити договір можна прямо на сайті компанії з будь-якого мобільного пристрою зі стабільним інтернет-підключенням ( за умови другого звернення, під час першого звернення – є необхідність відвідати найближчий до вас офіс компанії). Схвалена сума буде переведена на карту одержувача, що видана в будь-якому українському банку.

Умови кредитування

Компанія «ШвидкоГроші» прикладає всі зусилля, щоб зробити свої послуги максимально доступними для населення. Адже в біді може опинитися кожен. Тому, щоб отримати швидку допомогу у вигляді короткострокової позики, необхідно відповідати таким простим умовам:

 • Вік – від 18 до 60 років.
 • Бути громадянином України.
 • Бути власником карти, випущеної будь-яким з банків в Україні.
 • Надати діючий паспорт і код ІПН.

На підставі наданих даних і заповненої анкети служба безпеки компанії приймає рішення, та повідомляє його клієнту по телефону. Намагаючись бути максимально лояльними до наших клієнтів (як вже діючим, так і потенційним) ми виносимо великий відсоток позитивних рішень.

Переваги кредитування на сайті компанії ШвидкоГроші

Оформлення кредиту на офіційному сайті компанії «ШвидкоГроші» – зручна послуга, доступна практично кожному у віці від 18 до 60 років. Якщо ви вибираєте між 2 варіантами : звернутися в банк чи взяти мікропозику в нашій компанії, враховуйте всі обставини і нюанси. Переваги швидкого кредитування на нашому сайті очевидні:

Зручність оформлення.

Щоб отримати гроші і вирішити свої фінансові проблеми, досить мати під рукою пристрій з можливістю виходу в інтернет.

Економія часу.

Заявки розглядаються в режимі реального часу – відразу ж після їх надходження.

Мінімальний пакет документів.

Отримати позику в компанії «ШвидкоГроші» можна не маючи офіційного працевлаштування, довідки про доходи, поручителів і застави. До заяви треба додати тільки паспорт і код ІПН.

Високий відсоток схвалення.

Отримати кредити в нашій компанії зможуть студенти, пенсіонери, домогосподарки та інші категорії громадян, яким банківські організації зазвичай відмовляють.

Зручні умови кредитування.

Ми зробили наші послуги максимально доступними для всіх бажаючих, а постійним клієнтам пропонуємо пільгові умови кредитування, знижену процентну ставку, спрощену процедуру отримання позики.

Окрім цього, послуга оформлення кредиту на сайті дозволяє істотно економити час, адже це так важливо, коли гроші необхідні терміново.

Як отримати позику

Процедура оформлення кредиту на сайті ШвидкоГроші максимально проста:

 1. Заповніть заявку на головній сторінці, прикріпивши всі необхідні скани документів або фотографії.
 2. Дочекайтеся прийняття рішення і відповіді оператора. Про схвалення або відмову в кредиті вам повідомлять по телефону.
 3. Пройдіть процедуру верифікації карти і отримайте схвалену суму ( за умови повторного звернення за позикою).

Зазвичай весь процес оформлення займає не більше 20-30 хвилин, адже ми цінуємо час наших клієнтів!

Відділення компанії «ШвидкоГроші» є в усіх обласних центрах і великих містах України. Ми постійно працюємо над розвитком і розширенням нашої мережі, впровадженням нових послуг і пропозицій. Завдяки цьому отримати кредит готівкою в відділеннях «ШвидкоГроші» може переважна більшість громадян України.

Вимоги до заявників

На відміну від банківських організацій ми не висуваємо жорстких вимог до наших клієнтів. Для того, щоб скористатися пропозицією компанії і взяти короткострокову позику, офіційне працевлаштування не є обов’язковим. Ми не вимагаємо підтверджувати свій дохід, а лише просимо вказувати цю інформацію в анкеті.

Як оформити кредит готівкою в відділеннях «ШвидкоГроші»

Для вирішення нагальних фінансових проблем і отримання мікрокредиту, необхідно звернутися до найближчого до вас відділення. Співробітники компанії детально розкажуть вам про процедуру оформлення, допоможуть заповнити заявку і прикласти до неї всі необхідні документи. Обов’язковими є – діючий паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків.

Зазвичай процедура заповнення займає 10-15 хвилин, після чого вам необхідно дочекатися рішення служби безпеки. Ми намагаємося бути максимально лояльними до наших клієнтів, а тому при розгляді заявок не враховуємо багато факторів, які можуть стати причиною відмови в банках і інших МФО. Тому компанія «ШвидкоГроші» завжди може запропонувати великий відсоток  позитивних рішень під час оформлення кредиту.

Після отримання позитивного рішення фахівці компанії підготують кредитний договір. Щоб отримати гроші, вам залишиться лише підписати його. Схвалена сума буде видана готівкою на руки з каси прямо у відділенні компанії, або кошти будуть зараховані на вашу карту ( за умови повторного звернення).

Переваги оформлення позики в «ШвидкоГроші»

Вибираючи нашу компанію, ви приймаєте правильне рішення. Адже у питанні мікрокредитування, коли важливо отримати необхідну суму якнайшвидше і на вигідних умовах, важлива кожна витрачена хвилина. Ми цінуємо свій час і час наших клієнтів, а тому оформлення документів і отримання грошей у вас займе не більше півгодини.

Переваги оформлення кредиту в відділенні:

 1. Можливість отримання на руки готівкою суми до 10 000 гривень.
 2. Вигідні умови надання позик населенню.
 3. Можливість багаторазового продовження кредиту при внесенні плати за користування позикою.
 4. Можливість дострокового погашення боргу з перерахунком процентної ставки і виплатою різниці позичальнику.

«ШвидкоГроші» – ваш надійний партнер. Адже вже багато років наша компанія працює на Мікрофінансовому ринку України, по праву будучи одним з його лідерів. Довіртеся і ви перевіреній організації. Спробуйте  послугу мікропозику в нашому відділенні – це дійсно зручно.